Be FIT Centrum

Veškerá cvičení probíhají v Be FIT Centru na Hlinkách v Týně nad Vltavou.

Be FIT Centrum je nově ( září 2014 ) vybudované sportovní a volnočasové centrum pro širokou veřejnost. Prostory jsou pro tyto účely zkolaudovány a splňují vše co mají prostory kde se cvičí a sportuje splňovat, aby bylo dostáno jak všem možným předpisům, tak co největšímu možnému komfortu návštěvníků. Nikomu by se již v dnešní době jistě nelíbilo, a z hygienických důvodů to není ani dovoleno, nemít např. možnost se po tréninku či cvičení kde vysprchovat.

Centrum se skládá z moderně vybudované tělocvičny o velikosti přes 100m2, oddělenému prostoru pro pořádání dětských kroužků, seminářů, školení a dalších volnočasových aktivit. Centrum je vybaveno pánskými i dámskými šatnami, taktéž pánskými i dámskými sprchami, WC. WiFi zdarma a bezbariérový přístup je samozřejmostí ( maminka s kočárkem nebo vozíčkář se tedy do Be FIT Centra dostanou bez cizí pomoci ).

V prostoru tělocvičny a volnočasové části je položena univerzální sportovní podlaha Tapiflex, kterou najdete v renomovaných fitcentrech. Tělocvična je vybavena dle nejmodernějších tréninkových metod a zásad cvičení s vlastní vahou, funkčního tréninku a dalších. Těžké činky a posilovací stroje v nich nenajdete - nepotřebujeme je.

Celé centrum díky své univerzálnosti pracuje na bázi hodin různých skupinových cvičení, pod vedením zkušených lektorů a trenérů, volnočasová část pak na provozu různých zájmových kroužků především pro děti.

Jedině tímto způsobem lze v Be FIT Centru zajistit dostatek  různých aktivit, které uspokojí co nejširší část zájemců. Najdete v něm tedy např. hodiny TRX, Pilates, HIIT, Be Fit Cross, Core,  Krav Maga, box pro děti i dospělé, Jóga

Děti si jistě najdou také své v několika zájmových kroužcích, namátkou šachový, rybářský, angličtina s tancem, úpolové hry předškoláků apod. Be Fit Centrum dále organizuje nebo spolupořádá další různé aktivity, např. zdravotnické kurzy, různé sportovní semináře a další zájmové aktivity pro širokou veřejnost.

Be FIT Centrum si také nesmírně váží spolupráce s MěDDM a Městem Týn nad Vltavou, kteří umožnili provoz zájmových kroužků a více se tak přiblížili hlineckým dětem.

Novinky, aktuality a další zprávy najdete na facebooku Be FIT Centrum

tréninkový plán na tento týden (12.6. - 18.6.2017)
PO - 18:00 TRX
PO - 19:00 outdoor BF CROSS
ÚT - 18:30 BF CROSS
ST - 18:00 PILATES
ST - 19:05 TRX
ČT - 10:00 BF MaMá
ČT - 18:00 BF CROSS
PÁ - 8:00 PILATES
NE - 9:30 BF CROSS a pak hurá na kolotoče

 

 

Facebook