Aktuality

JUMPING

22.10. 2016  Partnerem Be FIT Centra v oblasti zdravé výživy se stala nově otevřená prodejna Srdíčko v Mostecké ulici /u Starého mostu/, kde nejen sportovci najdou široký sortiment výrobků zdravé výživy, bezlepkových produktů a spoustu dalších věcí za výborné ceny.

 

 

 
20.9.2014 jsme pro Vás otevřeli Centrum sportu a volnočasových aktivit pro děti i dospělé uprostřed sídliště Hlinky.
V nově připravovaném víceúčelovém centru pro veřejnost na hlineckém sídlišti v kulturáku v prostorech po Fitness Hlinky, si najde sportovní a volnočasovou aktivitu opravdu každý.

Zázemí zde najde MěDDM Týn nad Vltavou, který se chce ještě více přiblížit hlineckým dětem a který pro ně připravil různé zájmové kroužky, jako jsou např. tvořeníčko pro nejmenší, angličtina, jóga pro děti, deskové hry, úpolové hry pro předškoláky nebo i rybářský kroužek.

Sportu si každý užije také dostatek, připravujeme lekce skupinových cvičení jako je např. Pilates, TRX, Cross Training, funkční trénink, nebo např. i lekce sebeobrany Krav Maga pod vedením zkušeného instruktora p. Lukáše Pešty z budějovického Protectu.
O box pro děti i dospělé se zase postará legenda českého boxu p. Zdeněk Fáber z Box Clubu Samson České Budějovice.
Další aktivity jsou v plánu dle poptávky, vstřícní a otevření jsme jakémukoliv dalšímu nápadu sportovní či volnočasové činnosti.

Vše se bude odehrávat v zrekonstruovaných prostorech o velikosti zhruba 200m2, vybavených pánskými i dámskými šatnami, sprchami, sociálním zřízením.
Cvičit a hrát si budeme na speciální sportovní podlaze Tapiflex, kterou lze nalézt v renomovaných fitnes centrech.
Sportovní část bude obsahovat i tzv. Funkční zónu, kde si přijdou na své vyznavači nejmodernějších tréninkových metod.
Volnočasová část se bude skládat z kompletně vybavené učebny pro děti, ve které se děti při kroužcích určitě vyřádí, a bude se jim tam líbit.
Pochopitelně nebude chybět ani malý koutek s posezením pro dospělé. Free wifi je samozřejmostí.
Výhodou je i spolupráce se sousedícím a vnitřně propojeným Koutkem Zdraví p. Vosičkové, kde je prodejna zdravé výživy, kavárnička a dětský koutek, kde mohou být děti cvičících maminek pohlídány, a nebo kde naopak rodiče při kávě počkají až dítěti skončí kroužek.

Centrum nebude provozováno nájemcem, ale bude ho provozovat sama společnost vlastnící kulturní dům, protože tak nejlépe dokážeme udržet naši vizi víceúčelového centra pro všechny. Určitě se v něm Vám i Vašim dětem bude líbit.BE FIT Centrum
 
 

 

 

 

 

 

 
Facebook